top of page

Dantų pasta BioMin

Dantų pasta BioMin ™ buvo sukurta Didžiosios Britanijos mokslininkų iš Queen Mary University of London. BioMin ™ F dantų pastoje naudojama apdovanojimą pelniusi formulė, kuri lėtai atpalaiduoja kalcio, fosforo ir fluorido jonus. Šie junginiai suformuoja Fluorapatitą, kuris gali padėti sumažinti danties, jo jautrumo ir rūgštinės erozijos riziką.

Nenorintiems naudoti dantų pastos su fluoru, sukurta dantų pasta  BioMin ™ C. BioMin™C yra  befluorė dieninė dantų pasta, panašiai kaip BioMin™ F, išskirianti Kalcio ir Fosforo jonus ir labai  greitai suformuojanti  hidroksiapatito dangą.

CLOSEUP3.jpg

Reguliariai ne mažiau kaip du kartus per parą naudojant "BioMin ™ F" dantų pastą galima atjauninti, sustiprinti ir apsaugoti dantų emalį, suteikiant burnai švarumo ir šviežumo jausmą.

"BioMin ™ F" dantų pasta imituoja ir stiprina seilių funkciją bei pakeičia prarastus mineralus, taip užtikrindama dantų apsaugą nuo jautrumo bei rūgščių poveikio iki 12 valandų.

BioMin™F dantų pasta imituoja ir pagerina seilių darbą, atstatydama prarastus mineralus ant dantų paviršiaus. Taip pat sumažina dantų jautrumo, ėduonies bei rūgštinės erozijos atsiradimo galimybes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Kodėl verta rinktis BioMin™ dantų pastą?

 Natūraliai nuostabi. BioMin™ dantų pasta atkartoja ir veikia harmoningai su tuo, kas natūraliai vyksta jūsų burnoje, suteikdama dar geresnę apsaugą.

Mažos dalelės, dideli privalumai. Dauguma BioMin™ dalelių yra pakankamai mažos, kad patektų į jūsų dentino poras ir padėtų efektyviai kovoti su dantų jautrumu.

BioMin™ dantų pastos veikia greičiau rūgštinėje terpėje ir suteikia papildomą apsaugą, todėl netgi vartojant daug angliavandenių turintį maistą dantų emalis saugomas nuo rūgščių poveikio.

 Kaip naudoti BioMin™ dantų pastą

 Valykite dantis su BioMin™ dantų pasta du kartus per dieną (prieš pusryčius ir prieš miegą)

Uždėkite 1cm ilgio žirniuką ant savo šepetėlio. Valykite visus dantų paviršius naudodami trumpus ir švelnius judesius, būtinai skirkite dėmesio sunkiai išvalomoms vietoms. Po dviejų minučių valymo, praskalaukite burną 30s pastos putomisir išspjaukite viską į kriauklę.

Neskalaukite burnos su vandeniu! (Skalavimas vandeniu dažnai nuplauna aktyvius ingredientus prieš jiems suveikiant).

Negerkite ar nevalgykite nieko rūgštaus 30 minučių išsiplovę dantis, nes dalis jūsų pastangų pradings veltui!

backgroundwithleafszzz.jpg

bottom of page